Франківці зможуть безкоштовно стерилізувати свого улюбленця


Безкоштовна стерилізація буде проходити з 16 листопада у «Світі Сірків», що знаходиться на вулиці Вовчинецька, 2б.

Проєкт "Стерилізація потрібна" отримав ґрант на суму 30 000 гривень. За ці кошти у місті простерилізують 100 собак. Це для того, аби зменшити популяцію безпритульних собак.

Очільниця БО "Дім Сірка" Наталія Когут пояснила кореспондентці Бліц-Інфо, що за умовами ґранту, 50% грошей надходить від благодійного фонду, ще 50% - від громадського ресторану Urban Space 100. Простерилізувати собак зможуть люди, які взяли тваринку з притулку, або ж опікуються тваринами на вулиці.

"Десь за два-три місяці маємо освоїти ці кошти. Поки акція проходитиме щосуботи, якщо буде великий потік тварин, зробимо три рази на тиждень. У п'ятницю офіційно на нашій сторінці напишемо номер телефону для попереднього запису на стерилізацію",- пояснює Когут.

Додамо, "Світ Сірків" — це магазин, де продають екосумки, чашки, подушки та іншу продукцію із зображеннями собак і котів. Приміщення поділено на дві кімнати. Перша - зона зоомагазину, де також часто проводять майстер-класи для дітей. Друга - веткабінет, де лікують тварин, які перебувають на перетримці.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!