Франківськ провів аукціон на закупівлю другої партії з 500 FPV-дронів
![](https://blitz.if.ua/local/news/242211/316257_400900199_919729466389977_7824107035741227804_n_new_960x380_0.webp)
Івано-Франківська міська рада провела тендер на купівлю другої партії з 500 FPV-дронів.
Аукціон, на якому вибрали постачальника, відбувся сьогодні, 12 грудня. Поставити всі дрони мають до 28 грудня 2023 року. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozorro.
Торги зібрали лише двох учасників. Їхні ставки не змінювалися протягом аукціону, пише Бліц-Інфо.
ТОВ "МРІЯ ДРОН" — 8 250 000,00 грн.
ФОП Ткачук Олександр Миколайович — 7 900 000,00 грн (переможець).
Довідка: Ткачук Олександр Миколайович - ФОП з Києва, основна його діяльність - виробництво іншого трикотажного та в'язаного одягу.
Нагадаємо, Івано-Франківськ планує придбати 1000 дронів-камікадзе для армії та буде передавати їх за запитами військових частин. Аукціон, на якому вибрали постачальника першої партії дронів, відбувся 21 листопада. Переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю "Груп Інтрейд". Втім, 7 грудня Франківськ скасував цю закупівлю, оскільки учасник не завантажив в систему необхідну документацію. Відповідно укладати з ними договір місто не має права.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)