Голосування на Прикарпатті пройшло без грубих порушень, - Володимир Голубош


Усі дільничні виборчі комісії зачинились вчасно. Продовжується підрахунок голосів.

Поліцейські й надалі працюють у посиленому режимі нести службу на усіх 1 027 виборчих дільницях. Про це під час брифінгу повідомив очільник прикарпатської Нацполіції Володимир Голубош.

"Ми продовжуємо охороняти дільниці та готові реагувати на всі порушення», - наголосив генерал поліції Володимир Голубош.

Поліцейськими складено 8 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства:

4- за статтею 212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня або винесення його за межі приміщення для голосування);

1 – за статтею 178 (Поява в громадському місці в нетверезому стані);

2 – за статтею 173 (Дрібне хуліганство);

1 - за статтею 44–3 (порушення правил щодо карантину).

Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 4 кримінальних проваджень за частиною 1, 2 та частиною 3 статті 158-1 Кримінального кодексу України (Надання або отримання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі особою, яка не має права його надавати чи отримувати, або надання виборцю, учаснику референдуму заповненого виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі, або голосування виборцем, учасником референдуму більше одного разу, незаконне опускання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі до виборчої скриньки).


Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!