Ігнат - про можливі масовані удари 24 лютого: Розслаблятись не потрібно


Не відомо, чи вдасться Росія до масованих ракетних ударів по Україні в річницю повномасштабного вторгнення, однак розслаблятись не потрібно. Сили оборони готові до відбиття повітряного нападу противника.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» зазначив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Відповідаючи на питання, чи очікувати масованих ударів ворога до другої річниці повномасштабного вторгнення, Ігнат сказав: «Очікувати від Росії якоїсь гидоти треба завжди. Тому що це країна, яка намагається нас знищити просто фізично, знищити як країну. Можливо, і буде якась прив’язка до дат, а, можливо, і не буде. Тут треба щодня бути на чеку, я просто хочу ще раз усім нагадати, як було торік - була перша річниця, усі чекали і 23 лютого, коли у них Дєнь защітніка атєчєства святкують, і 24 лютого. Тоді не було обстрілів ні 23-го, ні 24-го, масований обстріл був 9 березня. На цей час було відтягнуто чергову масовану атаку. Тому розслаблятись не потрібно, протиповітряна оборона завжди в готовності, Повітряні сили теж в готовності, Сили оборони готові до відбиття повітряного нападу противника», - зазначив Ігнат.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!