Ігор Насалик: «Гроші Калушу дали в останній момент — півмільйона гривень, а Коломиї — 2,5 млн. гривень»


Вчора депутати Калуської міської ради вкотре переглядали бюджет. З’ясувалося — не вистачає на зарплату. Міський голова Ігор Насалик поскаржився на несправедливий розподіл коштів в області.

За словами начальника фінансового управління Калуської міської ради Марії Семенюк, Калушу цього року не вистачає 39 млн. гривень на виплату заробітної плати і 13,3 млн. гривень — на енергоносії (зокрема, 10 млн. гривень – за минулий рік. — Авт.), пишуть Вікна.

Проте, нещодавно в області поділили 20 млн. гривень, які надійшли із Державного бюджету.

— Калуш отримав аж 500 тис. гривень, — повідомив міський голова Ігор Насалик. — Для порівняння: Коломиї дали 2,5 млн. гривень і це при тому, що їм не доведене зростання показників доходів порівняно із минулим роком. Ці півмільйона гривень Калушу дали в останній момент, коли дві людини — члени бюджетної комісії обласної ради Ігор Матвійчук та Сергій Насалик — повідомили, що не голосуватимуть за рішення. Порахували, що голосів не вистачає, тому Калуша дали 500 тис. гривень, — повідомив міський голова Ігор Насалик.

Проте, коштів на виплату заробітної плати бюджетникам Калуша все одно не вистачало. Тому ще 700 тис. гривень повернули із спеціального до загального фонду міського бюджету, а на цю суму збільшили план надходжень по єдиному податку.