Інвестувати в нерухомість – отримати великі прибутки?


Інвестиційний клуб Дмитра Карпіловського завітав до Івано-Франківська та зняв сюжет, у якому дослідив чому нерухомість blago – ідеальна для інвестицій і дає шанс на великі прибутки.

Інвестори побували в центральному офісі компанії та на декількох об'єктах, щоб на власні очі побачити проєкти, що будуються. Вони дослідили перспективи та відкрили для себе ринок нерухомості Івано-Франківська по-новому.

“Це неймовірно молоде та прогресивне місто, яке динамічно розвивається. Це місто дуже комфортне для людей, для проживання… місто, яке постійно збільшує круті, масштабні проєкти, які дозволяють інвестувати, заробляти…”, – сказав про Франківськ СЕО компанії blago, Роман Коржак.

Немає опису.

Також він відзначив, що капіталізація об'єктів blago за останні два роки в середньому становить 36% (річних 18%) і продовжує зростати. А при купівлі квартири для здачі в оренду окупність настає за 7-8 років

Про філософію будівництва компанії blago Карпіловський поспілкувався з CEO of architect & research department Мар’яном Андрухівим, який зазначив:

“Наша філософія втілювати те, що для інших надскладно”.

Компанія вже багато років інтерпретує світовий досвід в Івано-Франківську та інтегрує переваги ЖК еліт-класу в ЖК класу комфорту, наприклад, будує басейн на даху у Manhattan UP.

“Основна ціль це в комфорт клас додати те, що було доступно тільки в бізнес-класі або навіть і в еліт-класі. Тобто все повинно еволюціонувати”.

Компанія blago надає широкий вибір квартир. Головний архітектор розказав:

“У нас є однакові площі смарт (квартир додано ред.) з вільним плануванням, так і з класичним плануванням, коли людина хоче відокремлену кухню, відокремлену кімнату. І ми, до речі, вперше у Франківську почали втілювали студії та квартири смарткласу, де повністю були вільні планування…”.

“Ми показуємо людям, що може бути інакше, може бути комфортніше… Затрати, наприклад, на ті ж смартпродукти, набагато менші в інвестиції під кінцевий продукт, під здачу, ніж класичний варіант”, – розказав Мар’ян Андрухів.

“...коли ми прийняли рішення будувати цей житловий район, ми вирішили змінити повністю підхід і побудувати щось, що ні на що не схоже. Щось що буде перлиною міста… Наш підхід такий, що ви купуєте не просто квадратні метри, а ви купуєте все те, що є в цьому ЖК: прекрасні прогулянкові зони, прекрасні дитячі майданчики...”,- так відгукнулася про комплекс Manhattan Тетяна Данченко, керівниця відділу офлайн маркетингу.

Немає опису.

А от щодо сусіднього житлового району, Manhattan UP, головний архітектор поділився, що ідея першого у Франківську ЖК з басейном на даху прийшла в часи коронавірусу, коли дуже багато людей залишилося у своїх домівках. Тож з'явилася потреба до покращення комплексів комфорт-класу, щоб надати мешканцям розширені можливості відпочинку та проведення часу, не виходячи з дому, як от роблять в Дубаї.

Зараз квартири в будинках Manhattan UP, які знаходяться на фінальному етапі будівництва, коштують 36 500 за метр квадратний. На найближчі роки інвестори можуть зробити ставку на зростання прибутку, вклавши свої кошти у ще 6 кварталів цього комплексу, які заплановані до будівництва. Такий висновок Карпіловський зробив під час спілкування з менеджером з продажу Іваном Габураком.

Також не обійшлося без рекомендацій для інвесторів, які планують вкладати свої кошти в нерухомість Івано-Франківська. Їх надав СЕО компанії blago, Роман Коржак:

1. Звертати увагу на локацію.

2. Обирати житло комфорт+ класу, площею 55-60 м2, де є окрема спальня та кухня об’єднана з вітальнею, є гардероб.

3. Надавати перевагу архітектурним формам, які милують око та мають розвинену інфраструктуру. Адже здавати квартиру в оренду в “повноформатному” ЖК, в порівнянні з комплексами без багатої інфраструктури, можна дорожче на 15-20%.

А чи можна інвестувати, якщо в кишені 5-10 тис. доларів?

Роман Коржак поділився двома рішеннями, які надає компанія blago: 

1. Державна програма кредитування “єОселя”, де річна ставка для пільгових категорій - 3%, для всіх інших громадян - 7% річних. Початковий внесок становить 30%.

2. Стати учасником blago.invest, куди ви можете інвестувати, наприклад, 10 тис. доларів з фіксованою дохідністю 10% річних і таким чином отримати прибуток для майбутньої покупки.

Відвідавши ЖК Family Plaza, у який blago вкладає філософію “Live. Work. Play”, Карпіловський був вражений наповненням та загальною атмосферою довкола. Адже там великий закритий двір, сучасний дитячий майданчик та безліч зон для спорту. Крім цього, ЖК є учасниками програми “єОселя”.

blago стала першою компанією в Івано-Франківській області, яка отримала акредитацію на продаж квартир за програмою “єОселя” від Укрфінжитла, навіть на ті секції, які ще знаходяться на етапі будівництва. Про це розказала Вікторія Вишневська, заступниця керівника департаменту продажів.

Пройшлася знімальна група й офісом компанії, де Роман Коржак поділився власним досвідом кар'єрного зростання та відкрив завісу планів компанії blago на майбутнє.

Детальніше дивіться на Ютуб у випуску Інноваційні проекти Івано-Франківська: Шанс на великі прибутки?” 

 Немає опису.


Реклама