«Івано-Франківськгаз Збут» закриває майже всі відділення на території Прикарпаття


ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» повідомляє про припинення особистого прийому побутових споживачів природного газу у своїх відділеннях.

Як відомо, з 01.05.2022 року всіх побутових клієнтів компанії було автоматично переведено до постачальника «останньої надії».

Відтак, починаючи з 01.10.2022 року особистий прийом побутових споживачів буде здійснюватися у відділенні за адресою: м. Івано-Франківськ, вул Бельведерська 32а.

При цьому, у всіх точках контакту побутові споживачі можуть отримати інформацію щодо прав, чинного законодавства та наявних способів для вирішення спорів на інформаційних стендах загального доступу, а також зареєструвати звернення, отримавши вхідний номер. Крім того, працюватимуть онлайн-сервіси та контакт-центр.

Надіслати заяву на повернення переплати або помилково сплачених коштів до ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» можна на поштову адресу: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська 32а або на електронну скриньку: contact@ifgaszbut.com.ua

Інформація про порядок повернення коштів, сплачених на рахунок ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», роз’яснення щодо необхідних документів та бланк заяви опубліковані на офіційному вебсайті компанії.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!