Івано-франківский військкомат надсилає повістки пораненим учасникам АТО


«Згідно із законом України про військовий обов’язок і військову службу, ВАМ необхідно з’явитись у Івано-Франківський міський військовий комісаріат…» Таку повістку сьогодні, 3 березня, отримав учасник АТО Володимир Домнич.

19-річний Володимир пройшов під Зеленопіллям справжне пекло та був поранений, пише Галицький кореспондент.

«Він почав контрактну службу ще у квітні минулого року, служив у військовій частині В-4680, вже у червні був у АТО. Я дивуюся роботі військкомату. Як вони могли повістку принести? Що, в них даних немає?» - обурюється мати колишнього контрактника Тетяна Домнич.

11 липня поле, де розміщувалися відразу кілька військових частин, вороги обстріляли з реактивних систем залпового вогню «Град». Це була трагедія під Зеленопіллям на Луганщині, тоді армієць отримав важкі поранення. Його лікували у Дніпропетровському госпіталі, із ніг виймали осколки... Згодом у Львівському воєнному шпиталі зробили пластику кінцівок. Зараз боєць проходить реабілітацію після процедури нарощення кісткової тканини в одній із приватних київських клінік. Хлопець переніс п’ять оперативних втручань. І нині його мати дивується, чому йому знову принесли повістку.

Довідка про те, що Володимир - учасник бойових дій, датована жовтнем минулого року.