В Калуші оголосили конкурс есе «Якби мером Калуської громади був я»


Міський голова Андрій Найда запрошує учнівську та студентську молодь до участі в онлайн-конкурсі есе «Якби мером Калуської громади був я», котрий проводиться до Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня.

"Нам цікава думка юного покоління про перспективу нашої громади. Що можна удосконалити, змінити, створити, запровадити для загального розвитку та добробуту кожного? Запрошується учнівська та студентська молодь Калуської територіальної громади віком від 14 до 19 років",- каже Андрій Найда.

Умови участі:

1. Написати власноруч есе на зазначену тему.

2. Висвітлити пропозиції щодо позитивних змін у соціальній, економічній, освітній, культурній сфері, спорті та молодіжній культурі.

3. Внизу роботи зазначити прізвище, ім’я, вік, заклад освіти, місце проживання (населений пункт).

4. Сфотографувати та розмістити світлину есе під цим дописом.

"Переможця визначатиме громада. Чия робота виявиться найзмістовнішою (на думку громади) й набере найбільше вподобань, та і буде визнана переможцем. Мер залишає за собою право на відзначення окремого автора в номінації «Приз міського голови». Переможцю, котрий набере найбільше вподобань мешканців громади у мережі ФБ, буде запропоновано спробувати себе в ролі міського голови Калуської територіальної громади. Автори кращих робіт будуть нагороджені цінними подарунками. А ти готовий змінювати своє рідне місто?",- запитує очільник Калуша.

Голосування припиняється 02 грудня 2021 року о 16:00.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!