Калуській "швидкій" катастрофічно не вистачає дефібриляторів та кисневих балонів


29 вересня Калуська міська рада підтримала звернення до депутатів Івано-Франківської обласної ради щодо критичної ситуації з матеріальним забезпеченням на Калуській станції швидкої та невідкладної медичної допомоги.

На Калуській станції швидкої та невідкладної медичної допомоги склалася критична ситуація з матеріальним забезпеченням. Для надання якісних послуг медики першочергово потребують: два дефібрилятори, десять кисневих балонів та п’ять планшетів для прийому викликів, йдеться у зверненні Калуської міської ради до депутатів обласно ради з Калущини Оксани Тебешевської, Ігоря Очкура, Назарія Кизимишина, Оксани Когут та Михайла Якимчука, інформують "Вікна".

«Рішенням Калуської міської ради № 2721 від 28.11.2019 року міська рада вийшла з засновників комунального закладу «Станція швидкої   та невідкладної медичної допомоги» і заклад було приєднано до комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради». Але основним завданням станції швидкої та невідкладної медичної допомоги є забезпечення організації та надання екстреної медичної допомоги на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Тому ми, депутати Калуської міської ради, звертаємося до депутатів Івано-Франківської обласної ради з проханням ініціювати закупівлю вищезазначеного обладнання для надання вчасної та якісної медичної допомоги мешканцям нашої громади», — повідомляє міська рада.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!