Коломийський водоканал проведе повірку лічильників власним коштом


Днями Коломияводоканал закликали мешканців міста терміново повірити лічильники, інакше розрахунки будуть проводити наче лічильники відсутні.

Така вимога обурила коломиян, мовляв, це шантаж. Відреагував на ситуацію і міський голова Богдан Станіславський, який дав протокольне доручення, щоб підприємство знайшло можливість проводити повірку лічильників за власні кошти.

"Впродовж минулого тижня було достатньо спекуляцій щодо питання повірки лічильників. Ми працювали над цим питанням і, щоб не бути голослівними, нічого не обіцяли й не повідомляли, допоки не виробили оптимальне рішення. Сьогодні воно є, про що вас інформую. Тепер детальніше: Повірку лічильника здійснити необхідно. На жаль, останні роки цього не робили, тому КП "Коломияводоканал" не має права враховувати їхні показники. Найближчим часом КП "Коломияводоканал" забезпечить вам можливість у зручний спосіб укласти з ним договір, який дає можливість підприємству проводити повірку лічильників води власним коштом",- повідомив міський голова.

Читайте до теми: Коломиян закликають повірити лічильники води, інакше буде плата за загальним тарифом

КП "Коломияводоканал" розглядає можливість введення абонплати з 2022 року, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Її розмір буде залежати від кількості лічильників і коливатиметься від 16 грн/міс. до 32 грн/міс. Вона включатиме, зокрема:

повірку квартирного лічильника (чи лічильників) раз на 4 роки;

друк та доставляння квитанцій; абонентський супровід (плануємо найближчим часом зробити відділ обслуговування клієнтів комунальних підприємств у ЦНАПі);

звірку даних;

виготовлення довідок на продаж, відчуження майна;

інформування управлінь соціального забезпечення.

"Ще раз наголошую, що вартість повірки лічильника не входить у ціну води. Також я хочу подякувати тим мешканцям Коломиї, які вже повірили лічильники, або ж подали заявки на повірку. Адже це в першу чергу - про дотримання законодавства, власну економію та економію в громаді загалом. Також зареєструватись на повірку лічильника тепер можна онлайн. Просто заповніть форму за посиланням і до вас перетелефонують та узгодять всі деталі - https://forms.gle/oeqtpSvEo7Jgpdic9",- написав Богдан Станіславський.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!