Контейнери, сміття та господарські будівлі горіли на Прикарпатті


Минулої доби рятувальники ліквідували 5 пожеж. Про це повідомляє пресслужба ДСНС в області.

Зокрема, 10 серпня о 12:31 в місті Болехів виникла пожежа сміття на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 15:01 в селі Нові Скоморохи Галицького району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено покрівлю будівлі, 5 т  грубих кормів. Врятована житлова будівля. Попередня причина виникнення пожежі - коротке замикання електропроводки.

О 15:53 в місті Надвірна на вулиці Лугова виникла пожежа сухої трави та чагарників на відкритій території. Власник встановлюється. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 23:01 в селі Вовчинець Івано-Франківської міської ради. Пожежа сміття на відкритій території. Причина виникнення пожежі - встановлюється.

11 серпня о 01:50 в місті Івано-Франківськ на вулиці Г. Хоткевича виникла пожежа пластикових контейнерів та побутового сміття на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!