Косівщина та Городенківщина потрапили до червоної зони карантину


Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила карантинні зони у країні.

Про це сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Зокрема, у червону карантинну зону потрапили три міста і п’ять районів. Серед них - Городенківський і Косівський райони.

Водночас до помаранчевої зони увійшли міста Івано-Франківськ, Бурштин та Коломия, а також Тисменицький район.

У жовтій зоні опинились місто Калуш, Богородчанський, Верховинський, Галицький, Долинський, Калуський, Коломийський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський та Тлумацький райони.

Нагадаємо, середу, 12 серпня, Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови № 641, яка регулює правила адаптивного карантину, передбачивши нові критерії розподілу адміністративно-територіальних одиниць по зонах епідемічної небезпеки: заповненість ліжок; рівень тестування, рівень захворюваності в адміністративно-територіальних одиницях.

Зокрема, для визначення рівня загрози COVID-19 використовуватимуть не чотири, а три показники: заповненість ліжок - протягом 5 днів поспіль зайнятість ліжок не повинна перевищувати 50%; рівень тестувань - протягом останніх 7 днів кількість тестів методом ПЛР та ІФА повинна становити не менше 24 на 100 тисяч; рівень захворюваності - протягом 14 днів базовий рівень захворюваності не повинен перевищувати 40 на 100 тисяч населення.

Станом на 13 серпня в Україні 86 140 підтверджених випадків COVID-19, з них за добу зафіксовано 1 592.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!