Мама побитої до смерті франківки каже, що лікарі були вражені побаченим


Сьогодні, 7 травня в Івано-Франківському міському суді відбулось засідання у справі Максима Булієнка за нанесення важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Олександри Щеглової.

Справу веде суддя Деркач. Сьогодні до суду із СІЗО доставили підозрюваного, також прибули сторони процесу - прокурор Харун, представники потерпілої та підозрюваного, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з зали суду.

Сьогодні суд продовжив допитувати маму вбитої Олександри Щеглової.

"18 грудня вона подзвонила мені в 1 годині ночі з словами: Я прийду завтра. Наступного дня вона так і не подзвонила. А підвечір прийшли три поліцейські та повідомили, що доньку прооперували у міській лікарні", - розповіла мати.

За її словами, коли донька прийшла до тями, то спочатку не хотіла писати на нього заяву. Проте потім все ж передумала і поліцейський написав заяву зі слів доньки, а Олександра її підписала. Через два дня її стан погіршився і жінку підключили до системи життєзабезпечення.

Прокурор поцікавився, у якому вигляді мати побачила вперше у лікарні доньку. Та відповіла, що на обличчі були синяки та гематоми. Також гематоми були між ногами. За її словами, лікарі, які оперували її доньку були вражені від того, що таке міг зробити чоловік.

Жінка наголосила, що мама Булієнка приходила до лікарні з вимогою забрати заяву з поліції.

Опісля суд призначив наступну дату розгляду справи 27 червня 11 годину.

Також суд продовжив запобіжний захід до 5 липня.

Нагадаємо, між 29-річним Максимом Булієнком та його співмешканкою 36-річною Олександрою Щегловою виник конфлікт. Чоловік відлупцював жінку до втрати свідомості. За декілька днів вона померла у лікарні. Інцидент стався у чужій квартирі на вулиці Коновальця, де компанія розпивала спиртне.

Відтак 24 січня в Івано-Франківський міський суд призначив чоловіку тримання під вартою терміном на 53 дні, без права внесення застави. А 13 березня, суд призначив Максиму Булієнку тримання під вартою до 11 травня.

Батьки померлої хочуть, щоб Булієнко відповів за вчинене. Та побоюються, що його родичі, які працюють у судах, можуть врятувати чоловіка.

До теми: Сім'я побитої до смерті франківки вимагає компенсації від чоловіка-вбивці

Франківець, який забив співмешканку до смерті, частково визнав свою вину