Мер Івано-Франківська з робочим візитом відвідав Республіку Польщу


Міський голова з дружиною Лідією на запрошення бургомістра міста Хшанува Рішарда Косовські відвідали Дні міста Хшанува.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус з робочим візитом відвідав Республіку Польщу.

В рамках візиту відбулась зустріч міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса з бургомістром Хшанува, під час якої йшлося про поглиблення співпраці між нашими містами в галузі туризму, культури, освіти та молодіжної політики.

В результаті перемовин досягнуто домовленості про те, що наприкінці червня поточного року з міста Івано-Франківська до Хшанува та Кракова поїде делегація молоді (35 чоловік) з найактивніших представників Молодіжного виконкому та проекту «Молодь і влада». В рамках поїздки молодь зустрінеться з керівництвом міста Хшанува та своїми однолітками, ознайомиться з особливостями місцевого самоврядування у Республіці Польща.

Місто Хшанув є побратимом Івано-Франківська дванадцять років. Угода про співробітництво була підписана в 2001 році.

Окрім того, під час перебування у сусідній Польщі міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зустрівся в Кракові з маршалком Малопольського воєводства Мареком Совою. У Кракові, маршалок Марек Сова та міський голова Віктор Анушкевичус обговорили широке коло питань щодо поглиблення співпраці між Малопольським воєводством та Івано-Франківськом.