Мешканець Калущини побив жінку через ревнощі. Справу закрили, бо пара помирилася


Суд розглядав справу чоловіка, який через ревнощі заподіяв дружині легкі тілесні ушкодження.

На розгляді Калуського міськрайонного суду знаходилося кримінальне провадження про обвинувачення чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч.1 ст.125 КК України, тобто у вчиненні умисного заподіяння легких тілесних ушкоджень.

Відповідно до обвинувального акту чоловік за місцем свого проживання на ґрунті ревнощів розпочав словесний конфлікт зі своєю дружиною.

"У ході сварки чоловік, умисно наніс своїй дружині удар рукою по обличчі, після чого схопив двома руками за руки потерпілої і за допомогою фізичних зусиль почав їх умисно стискати та наніс удар коліном своєї ноги в ділянку правого коліна потерпілої, чим спричинив їй тілесні ушкодження у вигляді травми правої ноги із забоєм м’яких тканин та травматичним набряком колінного суглобу; синця в ділянці правої руки, які згідно висновку судово-медичного експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень", - йдеться в обвинувальному акті.

В судовому засіданні потерпіла заявила клопотання про закриття кримінального провадження, оскільки вона з обвинуваченим примирилася, жодних претензій до нього не має.

Обвинувачений підтримав клопотання потерпілої, просив звільнити його від кримінальної відповідальності та закрити кримінальне провадження, оскільки з потерпілою він примирився.

Прокурор не заперечила щодо задоволення клопотання потерпілої.

Суд, вислухавши думку учасників процесу, дослідивши матеріали справи, вирішив обвинуваченого звільнити від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, у зв`язку з примиренням винного з потерпілим.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!