Мешканку Делятина госпіталізували до обласної інфекційної лікарні з підозрою на коронавірус


Жінка повернулася з Італії та мала скарги на температуру й погане самопочуття.

У четвер, 27 лютого, мешканка Делятина звернулася за допомогою до медиків. Через підозру на коронавірус її госпіталізували до обласної інфекційної лікарні. Про це повідомляє Репортер з посиланням на власні джерела.

Як розповів “Репортеру” головний лікар Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні Роман Остяк, жінку справді направили до них лікарі з Делятина з підозрою на коронавірус.

Поки ми ставимо їй грип та двосторонню пневмонію, оскільки в Італії вона була в контакті з донькою та двома онуками, яким італійські медики діагностували грип, – говорить Роман Остяк. – Є розпорядження, щоб усі пацієнти, які приїхали зі Словаччини, Чехії, Румунії, Угорщини та Італії, проходили додаткову перевірку на коронавірус. Тож ми терміново відправили аналіз до Києва, оскільки у нас немає можливості підтвердити коронавірус лабораторно і ми його ще у пацієнтів не бачили”.

Каже, пацієнтка ізольована, знаходиться у спеціальному боксі, а медики, що контактують із нею, використовують спеціальні костюми. Результат із Києва мають отримати ближче до вечора.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!