Міжнародна науково-практична конференція


26 листопада 2021 р. у готелі «Станіславів» у м. Івано-Франківську о 10.00 розпочне роботу міжнародна науково-практична конференція «Українсько-словацькі військові підрозділи австро-угорської армії в Великій війні: на шляху до незалежності».

Організаторами наукового заходу є кафедра теорії та історії держави і права та кафедра історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, КП Івано-Франківської обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів “Пам’ять”, КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» та ГО «Поступовий гурт франківців».

Значна частина наукових досліджень, що будуть презентовані на конференції присвячені становищу держави і права в Східній Галичині в час військових лихоліть, а також військовим діям на Прикарпатті під час Першої світової війни. Під час наукового заходу буде також проаналізовано стан військових поховань Першої світової війни на Прикарпатті. Маємо щирі сподівання, що запланований науковий захід сприятиме налагодженню словацько-української дружби та відновленню і збереженню військових поховань Першої світової війни в області. Участь в роботі конференції візьме віце-посол Словацької Республіки в Україні п. Матуш Корба, а також науковці з Словацької Республіки, Чеської Республіки та Румунії.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!