Помер депутат Калуської міськради Сергій Воконоголь


Сьогодні, 19 березня, відійшов у вічність директор комунального підприємства "Калуський муніципальний ринок", депутат Калуської міської ради Сергій Воконоголь.

Про це в мережі розповів голова Калуської громади Андрій Найда.

"Не віриться, та все ж… Сталося непоправне горе у нашій громаді та в депутатській родині – на 55 році життя відійшов у вічність ВОКОНОГОЛЬ Сергій Євгенович. Він тривалий час мужньо боровся з підступною недугою. Та, на жаль, перемогти її так і не зміг. Сергій Воконоголь - Людина, чиє ім’я назавжди залишиться в пам’яті нашої громади. Присуща йому активна громадянська позиція проявлялася завжди і повсюдно. Він робив надзвичайно багато добрих справ для людей, за що й мав від них завжди велику повагу та підтримку",-  написав очільник громади.

Сергій Воконоголь був депутатом Калуської міської ради двох скликань, головою фракціі «Європейська Солідарність», головою постійної депутатської комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, незмінний директор комунального підприємства «Муніципальний ринок», великий ентузіаст футбольного розвитку в громаді.

Міський голова Андрій Найда, депутатський корпус, виконавчий комітет Калуської міської ради висловлюють співчуття родині Сергія Євгеновича у цій непоправній втраті. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!