На Франківщині оштрафували посадовця міськради, затриманому на хабарі


На Прикарпатті оштрафували посадовця міськради, який за 1 000 доларів США обіцяв сприяти у видачі дозволу на торгівлю.

Окружна прокуратура міста Івано-Франківська підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно начальника відділу однієї із міських рад області за одержання неправомірної вигоди за вчинення дії з використанням службового становища (ч.1 ст. 368 КК України). Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури. 

В суді прокурор довів, що у липні 2019 року начальник відділу – головний архітектор відділу містобудування та архітектури відділу містобудування та архітектури і землеустрою виконавчого комітету міської ради одержав неправомірну вигоду за сприяння у видачі підприємцю дозвільних документів для торгівлі.

За 1000 доларів США головний архітектор обіцяв погодження пакета документів на здійснення сезонної торгівлі овочами та фруктами та сприяння у прийнятті виконавчим комітетом міської ради рішення про отримання дозволу на організацію і проведення торгівлі.

За результатами судового розгляду його визнано винуватим у вчиненні вказаного правопорушення та призначено штраф у розмірі 25 500 гривень.
Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!