На фронті загинув воїн з Коломийщини Михайло Ткачук
20 Березня 2023, 13:45
![](https://blitz.if.ua/local/news/235479/336771298_683610776896011_2380700976432114091_n.jpg)
18 березня віддав життя у бою за Україну житель села Мишин Нижньовербізької територіальної громади - солдат Ткачук Михайло Михайлович, 1977 року народження.
Ткачук Михайло, повернувся з-за кордону та вступив на військову службу 24 лютого 2022 року на посаду стрільця.
"Важко стримати сльози через невимовну втрату прекрасної людини, сина, брата батька, чоловіка і чуйного побратима. Висловлюємо співчуття рідним і побратимам Героя, нехай опіка Всевишнього і слова підтримки допоможуть пережити втрату та зберегти пам'ять про Воїна. Вічна шана Герою, який поклав своє життя задля збереження цілісності і суверенності України. Про час зустрічі тіла повідомимо пізніше",- кажуть в Нижньовербізькій сільській раді.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)