На фронті загинули двоє захисників з Прикарпаття


В боротьбі з окупантами віддали життя сміливі воїни з Прикарпаття Ігор Штойко і Володимир Долинський.

Мужність, яка не має меж, самовідданість, яку нічим не зупинити - саме таким був Захисник з с. Куропатники, який віддав своє життя за рідну землю - 50-річний Штойко Ігор Степанович, який віддав життя в бою з ворогами. Трагічну звістку повідомила Бурштинська міська рада.

"Мужньо відстоював кожний клаптик української землі, був учасником АТО та ООС. Загинув Герой 16 січня у Бахмутському районі Донецької області, будучи вірним військовій присязі до кінця. Наша глибока шана та низький уклін Герою за самовіддану любов до України, за захист кожного з нас! Наші співчуття рідним. Це непоправна втрата для усієї громади, для нашої держави! Вічна пам'ять! Вічна слава Штойко Ігорю",- йдеться у повідомленні.

Про зустріч, прощання та чин похорону Героя - Захисника повідомлять додатково.

21 січня 2023 року в ході виконання бойового завдання, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, під час ворожого артилерійського обстрілу, біля н.п. Спірне, Бахмутського району, Донецької області, отримавши смертельні поранення, загинув старший солдат Долинський Володимир Володимирович 1985 року народження, мешканець міста Городенка.

"Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! 🕯 Схиляємо голову в глибокій скорботі. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. 🕯Вічна і світла пам'ять Герою!",- кажуть в Городенківській міській раді.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!