На Івано-Франківщині масово горить сміття та трава


Минулої доби рятувальники ліквідували 10 пожеж. Про це Бліц-Інфо повідомили в управлінні ДСНС в Івано-Франківській області.

Зокрема, 7 серпня о 10:50 в місті Коломия на вулиці Петлюри виникла пожежа сміття на відкритій території колишнього заводу «Сільмаш». Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 11:34 в селі Загвіздя Тисменицького району виникла пожежа оборогу з сіном. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 15:13 в місті Коломия на вулиці Пушкіна виникла пожежа залишків тирси в циклоні. Вогнем пошкоджено циклон. Попередня причина виникнення пожежі - коротке замикання електродвигуна циклона.

О 18:29 в селі Одаїв Тлумацького району виникла пожежа післяжнивних залишків. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 19:41 в селі Підгір’я Богородчанського району виникла пожежа установки подачі напівсухого бетону. Вогнем знищено колеса, АКБ, генератор, автоматику та електропроводку, пошкоджено стартер, лакофарбове покриття установки. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі.

О 20:20 в селі Сенечів Долинського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищена господарська будівля, речі домашнього вжитку, господарський інвентар, побутова техніка. Врятовано житловий будинок та оборіг з сіном. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 21:00 в селі Верхній Вербіж Коломийського району виникла пожежа післяжнивних залишків на присадибній ділянці. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

08 серпня о 00:40 в місті Надвірна на вулиці Коперника виникла пожежа сміття на подвір’ї житлового будинку. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем власника.

О 01:47 в місті Коломия на вулиці Валова виникла пожежа сміття на відкритій території недіючого заводу «Прут». Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 05:04 в селі Пилипи Коломийського району виникла пожежа літньої кухні в господарському комплексі. Вогнем знищено перекриття, газову плиту, пошкоджено стіни літньої кухні. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!