На кордоні з Румунією ухилянтів з Прикарпаття зупиняли попереджувальними пострілами


Прикордонники впіймали чергову групу чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон. Серед них були й мешканці Прикарпаття.

Їх довелося зупиняти попереджувальними пострілами. Про це повідомили у Західному РУ Держприкордонслужби.

"Пізно ввечері прикордонний наряд на одному з контрольних постів намагався зупинити легковий автомобіль для перевірки. Однак, водій автомобіля не виконав вимогу правоохоронців про зупинку та продовжив рух на великій швидкості. Прикордонники організували переслідування, та через деякий час їм вдалося заблокувати авто неподалік кордону. Проте, водій та пасажири легковика вдалися до втечі. Під час затримання порушників охоронцям кордону довелося здійснити кілька пострілів вгору. Тільки після цього ситуація була локалізована", - зазначається у повідомленні.

 

Надалі з’ясувалося, що місцевий мешканець віз чотирьох чоловіків до кордону. Мова йде про жителів Київської, Львівської та Івано-Франківської областей. Чоловіки заплатили за таку подорож від 6 до 8 тисяч євро.

Водія, який виступав в ролі провідника, затримали у порядку статті 208 КПК України. Стосовно решти затриманих складені протоколи за статтями 204-1 та 185-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!