На передовій загинув воїн з Отинійської громади Василь Соловчук
![](https://blitz.if.ua/local/news/244613/436311200_1690882561443318_3594043690628038367_n.jpg)
Отинійська громада втратила у війні з росією ще одного захисника.
Звістку про загибель воїна повідомила Отинійська селищна територіальна громада.
25 березня 2024 року під час виконання бойового завдання, внаслідок поранень несумісних із життям отриманих в результаті ворожого мінометного обстрілу поблизу н.п. Терни, Краматорського району Донецької області загинув молодший сержант СОЛОВЧУК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ 1981 р.н. житель села Голосків.
"Він віддав своє життя за свободу і незалежність України. Ми усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Героя. Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України! Усі деталі про зустріч траурного кортежу та прощання із загиблим Героєм повідомимо додатково",- написали на сторінці громади.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)