На Прикарпатті ввели одразу три графіки вимкнень світла


В області за командою «Укренерго» одночасно введені графіки аварійних вимкнень, графіки погодинних вимкнень та спеціальні графіки аварійних вимкнень

Спрогнозувати періоди відсутності електроенергії за адресами наразі неможливо, тому, будь-які раніше опубліковані графіки та прогнози зараз не діють.

"Через атаки енергосистема України зазнала безпрецедентних руйнувань. Генерації електроенергії критично недостатньо, щоб забезпечити область світлом, особливо відчутно це вдень, коли традиційно збільшилось споживання. Щоб не допусти масштабних і складних аварій на мережах, НЕК «Укренерго» має збалансувати енергосистему. Для цього сьогодні протягом доби, щоб зняти навантаження, яке доводить нам «Укренерго» доведеться вимикати електроенергію без дотримання черг і періодів вимкнень та на непрогнозований час. Додатково можливі вимкнення за адресами, які не належать до черг",- кажуть в Прикарпаттяобленерго.

Увімкнення відбудеться лише після команди від НЕК «Укренерго» після стабілізації системи.

"Наполегливо просимо не обривати телефонні лінії кол-центру - диспетчери не можуть спрогнозувати, коли надійде команда від «Укренерго», і коли електропостачання відновиться. Тому, тих у кого не буде світла, просимо про розуміння. У тих, в кого воно буде, просимо про максимально можливу економію. Тільки такими діями ми підтримаємо українську енергетику. Коли ситуація стабілізується, ми проінформуємо вас. Слідкуйте за повідомленнями",- кажуть енергетики.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!