На Прикарпаття їде очільник парламенту Володимир Гройсман


Разом з головою ВР до Івано-Франківська прибуде віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Робочий візит відбудеться у четвер, 12 листопада, передає кореспондент Бліц-Інфо.

Серед іншого, викопосадовці разом із представниками місцевої влади обговорять план якнайшвидшого зведення в Івано-Франківську ще одного мосту через Бистрицю.

Як відомо, на Прикарпатті вже не перший рік ведуться розмови про потребу будівництва об’їзної дороги в обхід обласного центру з мостом через річку Бистриця Солотвинська. Ще в 2010 році питання дістало офіційне затвердження в підписанні Угоди щодо регіонального розвитку Івано-Франківської області між Кабінетом Міністрів України та Івано-Франківською обласною радою.

За документом, шлях майбутньої автотранспортної магістралі має пройти за таким маршрутом: вулиця Івасюка - р. Бистриця Солотвинська (міст) - с. Клузів - Галицьке шосе.

Та минуло кілька років, а грандіозні плани через відсутність фінансування так і залишились планами. Щоправда, за кошти з міського бюджету була виготовлена проектно-кошторисна документація для об’їзної.