На Рівненщині чоловік неодноразово ґвалтував 10-річну падчерку і знімав це на відео


У Рівненській області суд визнав винним чоловіка у неодноразовому ґвалтуванні своєї 10-річної падчерки. Винуватець оскаржив вирок, але апеляція залишила чинним рішення першої інстанції. Тож гвалтівнику доведеться до кінця життя сидіти у тюрмі.

Прокурори Рівненської обласної прокуратури у Рівненському апеляційному суді відстояли вирок, яким чоловіка визнано винним у неодноразовому вчиненні злочинів проти статевої свободи щодо своєї 10-річної падчерки (ч. 2 ст. 156, ч. 6 ст. 153, ч. 6 ст. 152 КК України). Йому присудили довічне ув'язнення, пише офіс Генпрокурора. 

Досудовим слідством встановлено, що з січня по травень 2020 року засуджений вчиняв розпусні дії, сексуальне насильство та ґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки і фільмував це на відео. Відеозаписи випадково побачила в телефоні чоловіка матір дитини, про що одразу повідомила до поліції.

Під час розгляду кримінального провадження у суді винуватець свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав частково. Захисник обвинуваченого та сам обвинувачений, не погодившись із суворістю призначеного покарання, оскаржили вирок. Рівненський апеляційний суд скарги обвинуваченого та його захисника не задовольнив та залишив обвинуваченому покарання, встановлене судом першої інстанції.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!