На Рогатинщині стартував футбольний турнір для підтримки ЗСУ


Сьогодні кожен українець робить свій максимум для нашої перемоги. На Рогатинщині небайдужі краяни вирішили підтримати армію в особливий спосіб – своєю майстерною футбольною грою
Тут стартував благодійний турнір, мета якого - придбати тепловізори для хлопців з Рогатинщини.
 
У неділю, 8 травня, на 5-ти стадіонах Рогатинської МТГ пройшли матчі групового етапу Благодійного турніру «Футбольне Опілля». У змаганнях беруть участь 20 команд із трьох областей – Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської. Матчі групового етапу відбулися на стадіонах в Рогатині, Верхній Липиці, Лучинцях, Путятинцях і Долинянах. За їхніми підсумками боротьбу за перемогу в турнірі продовжать 8 команд – Руда, Підкамінь, Лучинці, «Скала» Вільховець, Путятинці, Підвиння, Кліщівна та «Хатки» з Бережан.
 
Варто зазначити, що завдяки благодійному заходу вдалося зібрати вже 65 686 гривень.47 300 грн з них - внесок у добру справу від футбольних команд. Усі виручені під час матчів кошти будуть спрямовані на допомогу нашим ЗСУ.
А поєдинки плей-офф відбудуться вже цієї неділі, 15 травня. Проходитимуть ігри на стадіонах міста Рогатина і села Путятинці.
 
1/4 фіналу. Стадіон "Блєх Арена" с. Путятинці
 
11:30. Підвиння - Лучинці
12:25. Кліщівна - Підкамінь
Міський стадіон м. Рогатина
11:30. Путятинці - Руда
12:25. "Скала" Вільховець - "Хатки" Бережани
 
1/2 фіналу. Стадіон "Блєх Арена" с. Путятинці
 
13:30. Підвиння - Лучинці / Кліщівна – Підкамінь
 
Міський стадіон м. Рогатина
 
13:30. Путятинці - Руда / "Скала" Вільховець - "Хатки" Бережани
15:00. Матч за 3-тє місце
15:55. Фінал

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!