У бою з окупантами загинув боєць "Карпатської Січі" Святослав Кондрат


20 червня під час штурмової операції на Південному фронті, прикриваючи відхід своєї бойової групи, вічне життя в бою здобув один із лідерів Івано-Франківського осередку Карпатської Січі та фанатського сектору ФК "Прикарпаття" Святослав Кондрат.

Про це у Телеграмі повідомила Карпатська Січ.

Свій шлях в націоналістичному русі Святослав розпочав ще в підлітковому віці та йшов ним до самої смерті, завжди обираючи найскладніші й найпочесніші для чоловіка маршрути: від вуличних протистоянь до участі в АТО. Перед початком повномасштабної війни недовго працював за кордоном, але 24 лютого, долаючи течію, повернувся в Україну, а 26 відправився у складі бойової групи Карпатської Січі боронити Київ. Пізніше брав участь в боях за Херсонщину, Харківщину та Донеччину у складі мінометного підрозділу КС.

"Коли війна перейшла в нову фазу, Святослав обрав для себе найгероїчніший і найризикованіший шлях - шлях штурмовика - на чолі штурмового відділення йшов у бій в авангарді контрнаступу. Непоправна втрата для Карпатської Січі та всього націоналістичного руху України",- йдеться у повідомленні.

До теми: Працюємо, як універсальні солдати: Прикарпатський ультрас про війну і плани після перемоги

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!