Начальника Івано-Франківської митниці затримали на хабарі у $10 тисяч


Служба безпеки України та Офіс Генерального прокурора нейтралізували масштабну схему систематичної загрози управління державою у сфері діяльності Державної митної служби України. Затримано начальника Івано-Франківської митниці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленнях силових структур України.

Правоохоронці викрили схему "поборів" з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності організовану одним із керівників регіональних митниць Держмитслужби України, яка діяла в зоні діяльності Кропивницької та Івано-Франківської митниць. Так останній, створив групу осіб, яку координував через свого помічника, який своєю чергою передавав вказівки спрямовані на збір з суб’єктів ЗЕД неправомірної вигоди, а також акумулював та передавав керівнику регіональної митниці зібрані "кошти".

Посадовці митниці використовували несанкціоноване візуальне спостереження та ряд посередників, з метою конспірації та унеможливлення документування організованої злочинної діяльності. Водночас правоохоронці задокументували всі етапи вертикалі передачі неправомірної вигоди.

Загальна сума неправомірної вигоди за місяць з одного суб’єкта ЗЕД становила близько 10 тис. доларів США (у гривневому еквіваленті 270 тис. грн.).

На даний час, планується оголошення підозр усім учасникам протиправної схеми, проводяться обшуки на Кропивницькій та Івано-Франківській митницях, а також за домашніми адресами учасників організованої групи. Разом з тим, одну особу затримано на "гарячому" під час передачі неправомірної вигоди. 

Начальника Івано-Франківської митниці Пересунька затримано на хабарі у $10 тис 02

Операція проводилася Службою безпеки України із залученням Територіального управління ДБР у м. Полтава, за процесуальним керівництвом Офісу Генерального Прокурора України.

Як пізніше написав журналіст Євген Плинський на своїй сторінці у фейсбуці, у момент отримання хабаря у $10 тис., СБУ затримало начальника Івано-Франківської митниці Святослава Пересунько. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!