"Нафтогаз" отримав ліцензії на розподіл газу на Прикарпатті та ще у 5 областях


Філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», які входять до Групи Нафтогаз, отримали ліцензії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на ведення діяльності.

Йдеться про представництва у Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Миколаївській, Сумській та Хмельницькій областях. 

Основне завдання нових філій — формування безперебійних маршрутів газопостачання від магістральних газопроводів до кінцевого споживача, повідомляють у пресслужбі "Нафтогазу".

Наразі по всій державі компанія «ГАЗМЕРЕЖІ» забезпечує потреби 6.6 млн клієнтів силами 14 філій.

"У найскладніший для країни період Група Нафтогаз створила форпост газорозподільної сфери — першого національного оператора «ГАЗМЕРЕЖІ». Наше завдання — розвивати та посилювати стратегічні можливості системи, а не лише «втримувати її на плаву» в умовах ворожих обстрілів", — акцентував очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Він також додав, що від цього безпосередньо залежить стале проходження опалювального сезону 2023/2024 та комфорт мешканців тилових і прифронтових територій.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!