Негода стала причиною аварійних вимкнень у трьох районах Прикарпаття


Як обіцяли синоптики, 3 грудня на території всієї області спостерігається мокрий сніг, місцями сильний сніг та вітер. Негода стала причиною аварійних вимкнень у 3 районах області.

Найбільше знеструмлень погодні умови спричинили на Долинщині, де за ніч випало майже 40 см снігу. Там повністю без електропостачання станом на 11:00 знаходяться 16 населених пунктів повністю, 7 – частково. Також вимкнення зафіксовано на деяких вулицях Довгого Войнилова та Негівців на Калущині та Ловаг, Рошнята, Слободи-Рівнянської на Рожнятівщині, інформує Прикарпаттяобленерго.

Також у мережах 0,4 кВ зафіксовані поодинокі вимкнення.

Найпоширенішими причинами аварійних ситуацій є обриви на лініях через налипання мокрого снігу. Місця аварійних знеструмлень визначені, але доступ до них утруднений через нерозчищені дороги, ожеледицю, та, як наслідок – затори. У зв’язку із цим, спрогнозувати час ліквідації вимкнень складно.

Синоптики обіцяють збереження складних погодних умов і на вихідні, тому АТ «Прикарпаттяобленерго» просить з розумінням поставитись до вимкнень. Бригади забезпечені усім необхідним і посилено працюватимуть над відновленням електропостачання. Оскільки негода продовжиться, можливі нові знеструмлення, а вимкнення можуть зачепити багато районів, телефонні лінії кол-центру компанії можуть бути перенавантажені.

Дізнатись про стан вимкнення можна на офіційному сайті компанії, вибравши свій регіон на карті вимкнень. Також оперативно дізнатись причину вимкнень можна у чат-боті обленерго у Viber за посиланням, де також можна подати заявку про відсутність світла.

До теми: Затори на дорогах і ДТП. Прикарпаття замітає снігом

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!