Персик – ліки від багатьох недуг


Хоч погода і не тішить теплом, на Центральному ринку літо повним ходом. Слідом за полуницею, абрикосами та нектарином на прилавках ринку з’явились і смачні персики.

Щоправда, наразі тільки імпортні – з Туреччини та Іспанії. Як зазначають продавці, першими українськими персиками можна буде поласувати лише в середині червня. Але їх буде небагато, адже весняні приморозки даються в знаки і на хороший урожай фермери не очікують, пише сайт Центрального ринку.

«Персики хороші, великі і солодкі. Маємо, як і звичайні, так і інжирні», – розповідає продавець Павло.

Цікаво, що один персик забезпечує організм 75% денної норми вітаміну С. Також персики корисно їсти людям зі зниженим гемоглобіном.

Вживання персиків сприяє підвищенню апетиту, поліпшенню травлення. Вони добре втамовують відчуття голоду. 

Також персики сприяють поліпшенню пам`яті і роботи мозку. Все завдяки високому вмісту фосфору і калію. Вони також допомагають легше пережити стрес, відновити сили після нервової напруги, приборкати емоції та заспокоїтися. А регулярне вживання персиків покращує зір.

Широкий асортимент смачних та корисних фруктів Ви завжди знайдете на прилавках Центрального ринку. Весь товар проходить ретельну перевірку, аби на прилавки потрапляли лише найкращі продукти, а привітні продавці та доступні ціни Вас приємно здивують.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!