Погода на червень 2023 року: чим здивує перший місяць літа


Якою буде погода на червень 2023 року та літо загалом, ми дізнавались у прогнозі синоптиків.

Розпочнімо із загальної характеристики прийдешнього літа, пише pmg.ua.

Якщо раніше частина синоптиків заявляли, що літо буде не надто спекотним, то вже зараз вони трохи скорегували свій прогноз. Не виключено, що цьогоріч будуть побиті деякі температурні рекорди. Принаймні на це вказує народний синоптик Володимир Деркач. Особливо спекотними будуть липень та серпень, а от червень буде в межах кліматичної норми.

Прогноз погоди на червень 2023 року

Тепер більш детальніше зупинимося на першому місяці літа. Метеоролог Вазіра Мартазінова зазначає, що в червні 2023 року очікують періодичні грозові дощі. Якщо брати у розрізі всього літа, то найбільші грози будуть саме в червні та на початку липня. Також вона констатувала, що в другій половині місяця очікується "гарне літо", а в першій половині (особливо до 10 червня) не слід очікувати значних температур.

Довгострокові прогнози метеосайтів наразі показують, що погода на червень буде мінливою:

перші дні місяця із дощами та температурою повітря від +18 до +23 градусів, в залежності від регіону;

орієнтовно до 12 червня не варто сподіватись на сильне потепління, адже температура після дощів у перші дні місяця знизиться і становитиме не більше +22 градусів;

значного потепління варто сподіватись на початку другої половини місяця, коли прогріється до +27 градусів, а на півдні до +29 градусів;

під кінець місяця трохи задощить, а денні максимуми будуть на 2-3 градуси менші, за вищевказані.

Якщо проаналізувати дані метеосайтів в загальному, то варто очікувати певних погодніх гойдалок: то дощі й похолодання, то сонце і, відповідно, зростання температури.

 Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!