Поліція шукатиме жінку, яка підкинула немовля під лікарню, але відповідальність їй не загрожує


Поліція спробує знайти матір, яка залишила немовля у “Вікні життя”. Проте відповідальність за скоєне їй не загрожує.

Начальниця ювенальної превенції Прикарпаття Алла Бойчук розповіла, що поліціянти спробують знайти матір залишеної дитини та з’ясувати мотиви такого вчинку, пише Галка.

“Вчора до нас надійшло повідомлення, і ми діяли відповідно до нормативних документів, адже дитина була підкинута. Склали відповідний акт за участю служби у справах дітей. Пізніше немовля доставили в Обласну дитячу клінічну лікарню, де вона зараз і перебуває. Стан дитини задовільний, загрози для життя немає. Ми зараз готуємо відповідні запити щодо можливого встановлення матері дитини. Проте її не буде притягнуто до відповідальності: матір не залишила хлопчика на лавці чи ще десь, а у спеціальному місці для матерів, які не хочуть займатися вихованням дитини. Наш обов’язок спробувати знайти матір і зрозуміти мотиви, для чого вона це зробила, попрацювати з нею разом із соцслужбами. Перевіримо пологове відділення, підготуємо орієнтування – може, сусіди, родичі, знайомі щось знають”, – каже Бойчук.

Нагадаємо, у вівторок, 2 червня близько 18-ї у «Вікні життя» дитячої міської лікарні залишили новонароджену дитину. Поруч упаковка памперсів та банка з дитячим харчуванням. Як розповіли лікарі, це недоношений хлопчик вагою 2.400 грам та зростом 46 см. На щастя, здоров'ю та життю дитини нічого не загрожувало.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!