Половина виявлених нелегальних АЗС на Прикарпатті вже отримали ліцензії


Про це йшлося на засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним

Начальник головного управління ДПС в області Ірина Столярик  розповіла про ситуацію з  мінімізації цього  явища на Прикарпатті.  За її словами, Івано-Франківщина одна з областей, яка подолала цей негатив.

Присутні обговорили проведені правоохоронними та фіскальними органами заходи із протидії незаконному обігу пального і його торгівлі на Прикарпатті з урахуванням  карантинних заходів  та  змін у законодавчому полі щодо цього напрямку підприємницької діяльності.

Члени комісії зазначали, що з часу її створення  в області  опрацьовано 80 АЗС, 13 з них демонтовано, 50 – отримали ліцензії на операції з пальним.

«Проблема наповнення бюджету стоїть на одному рівні з  епідемією коронавірусу та наслідками стихії в області, - зазначила Марія Савка. - Бізнес і ринок пального в області повинен працювати  виключно у правовому полі. Тому нам потрібно активізувати цю роботу».

За результатами засідання Марія Савка доручила  сформувати перелік ризикових об’єктів та розробити графік їх комплексних перевірок відповідними правоохоронними та контрольними органами задля недопущення порушень чинного законодавства та забезпечення  фінансових надходжень,  згідно з ліцензійною діяльністю АЗС.

«Або легалізація та отримання ліцензії, або демонтаж та закриття – альтернативи не існує», - наголосила Марія Савка.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!