Помер викладач франківського університету Володимир Костишин


63-річний франківець пішов з життя у неділю, 18 жовтня через ускладнення від коронавірусу.

Про це у мережі повідомив син Володимира Костишина Сергій.

"18.10.2020 не витримало серце у боротьбі з COVID-19 у мого батька, Володимира Костишина. Вічна Пам'ять", - написав франківець.

Співчуття родині загиблого висловив колектив Інститут архітектури, будівництва та енергетики, де працював Володимир Костишин.

"Дирекція, професорсько-викладацький склад, працівники і студенти інституту архітектури, будівництва та енергетики глибоко сумують з приводу передчасної смерті завідувача кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, доктора технічних наук, професора Костишина Володимира Степановича
В це важко повірити і неможливо усвідомити, але сталося непоправне. На 63-му році життя обірвалося життя нашого колеги і просто хорошої, порядної, чуйної людини. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Володимира Степановича. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Нехай опіка Всемогутнього Бога полегшить гіркоту втрати, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе. Вічная пам’ять", - йдеться на сторінці.

Довідка: Володимир Костишин - професор, доктор технічних наук, заслужений енергетик України.

З 2006 року - завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки (ЕЕМ) ІФНТУНГ.

Сфера наукових інтересів В. С. Костишина стосується дослідження питань підвищення ефективності функціонування електроприводних насосних станцій, впровадження енергозаощаджуючих технологій , створення комп’ютерно-орієнтованих моделей перетворювачів енергії на основі методу аналогії та узагальненої теорії кіл.

За результатами досліджень опублікував понад 140 наукових і навчально-методичних робіт, зокрема п’ять монографій та п’ять навчальних посібників з грифом МОН України.

Нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України (2007) та Верховної Ради України (2011), медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» (2018).

Заслужений енергетик України (2018).

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!