Порушник намагався дати 2 тисячі хабаря поліції, аби не платити 119 гривень штрафу


На Хмельниччині чоловік, якому загрожував штраф у розмірі 17-119 гривень, приніс 2 тисячі гривень хабаря начальнику поліції.

Правоохоронець гроші не взяв, а викликав слідчо-оперативну групу, повідомляють у поліції Хмельниччини.

10 червня 2022 року на 35-річного місцевого мешканця склали протокол за торгівлю продуктами без належних документів у невстановленому місці. Правоохоронці склали на нього адмінматеріали за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 160 (Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях) КУпАП.

"Аби уникнути адміністративної відповідальності, правопорушник пішов «домовлятися» з начальником відділення поліції. Натомість отримав в додаток до протоколу ще й кримінальне провадження", - йдеться у повідомленні поліції. 

Згідно частини 1, статті 160 Кодексу України про адміністративні порушення, торгівцю загрожував штраф у розмірі від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме від 17 до 119 гривень.

Пропозиція хабаря службовій особі передбачає альтернативні види покарання, найсуворіше з яких — до 4 років позбавлення волі. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!