Претендентка на крісло очільниці ДОЗ Прикарпаття у розпал війни придбала авто за понад 1,5 мільйони


Відповідно до опублікованої на сайті НАЗК декларації про доходи та майновий стан кандидатки на посаду директора Департаменту охорони здоров’я в Івано-Франківській обласній державній адміністрації Олександри Бойчук володіє в Івано-Франківську двома квартирами.

Одна з них — площею аж 183,4 кв.м належить їй на 100%, інша (площею 83,6 кв.м) — навпіл (по 50%) із сестрою, пише Ратуша.
 
Також вона має житловий будинок у селі Майдан Ямницької територіальної громади площею 125,3 кв.м та декілька земельних ділянок в цьому ж селі площею майже гектар.

Донедавна вона їздила на старенькій Toyota Avensis 2012 року випуску, але під час повномасштабного вторгнення у серпні 2022 року придбала новенький та розкішний Lexus NX200 за понад 1,7 млн грн. Очевидно, для цього вона тоді ж взяла банківський кредит у розмірі понад 750 тисяч гривень, який справно сплачує.

Основним місцем роботи в Олександри Бойчук вказано Івано-Франківський національний медичний університет, де вона 2023 року заробила 267 тисяч гривень за рік. 

За сумісництвом вона працювала в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі, де отримала 73 тисячі платні за рік, а найбільший її заробіток – від роботи за сумісництвом у приватній клініці “Сімедгруп” — понад 520 тисяч гривень за рік. Таким чином сукупний дохід у 2023 році претендентки на посаду в ОДА становив понад 850 тисяч гривень.

Готівкою Олександра Бойчук зберігає 20 тисяч доларів.
 
За інформацією руху “Чесно”, у 2010 році Олександра Бойчук балотувалася до Івано-Франківської міськради від всеукраїнської партії Народної довіри. У 2015 році вона намагалася стати депутатом тієї ж міськради від Української Галицької Партії, але не пройшла.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!