Президент присвоїв звання «Героя України» заступнику командира бригади «десятки»


Сьогодні, у День Збройних сил України, Президент Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Донецьку область і зустрівся з українськими військовими, які захищають незалежність нашої держави, вручив захисникам державні нагороди та цінні подарунки.

Серед відзначених – заступник командира бригади – начальник відділення артилерії 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ підполковник Володимир Потєшкін, інформує ІФ ОДА.

Володимиру Потєшкіну Глава держави присвоїв звання «Герой України» та вручив орден.

Зазначимо, що із березня 2022 року військовий здійснює керування вогнем бригадної артилерійської групи, організовує артилерійську розвідку об’єктів противника. Увесь цей час Володимир Потєшкін уміло та якісно координує взаємодію артилерійських підрозділів бригади, забезпечує підтримку дій гірсько-штурмових підрозділів, а також вчасне та якісне завдання вогневого ураження противнику. На його рахунку велика кількість знищеної техніки, озброєння та живої сили противника, зокрема в Київській області, Попаснянському районі на Луганщині та в Бахмутському районі на Донеччині.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!