Прикарпатські поліцейські будуть шукати ями на дорогах


З 20-го березня відділ безпеки дорожнього руху розпочав сезонну перевірку готовності доріг до літнього періоду на території Івано-Франківської області.

Така перевірка визначить необхідний обсяг ремонтних робіт, заходи з ліквідації недоліків в експлуатаційному утриманні вулично-дорожньої мережі. Зараз проходить підготовчий етап, під час якого визначається склад комісії, графіки комісійних обстежень, проводиться підготовка виробничих баз та спеціальної дорожньої техніки.

З 27-го березня розпочнеться практичний етап, який триватиме до 30-го квітня. Фіксуватимуть ямковість, осідання, колійність проїзної частини, узбіч, тротуарів, видимість технічних засобів організації дорожнього руху, розмітки, справність вуличного освітлення і т.д.

Усі недоліки інспектори відділу безпеки дорожнього руху внесуть в акти і передадуть в обслуговуючі організації для виправлення. У разі не виконання приписів, посадових осіб відповідальних за експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі буде притягнуто до відповідальності.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!