Прикарпатський осередок партії "Слуги Народу" очолила Олена Вінтоняк


Івано-Франківську обласну організацію партії "Слуга Народу" очолила народний депутат Олена Вінтоняк, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами Євросоюзу Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з ЄС.

Рішення про призначення пані Вінтоняк керівником Івано-Франківської парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Кандидатуру Вінтоняк також затвердили Вищою радою партії, пише "Місто".

Олена Вінтоняк – юрист за фахом. Була представником передвиборчого штабу Володимира Зеленського в Івано-Франківську на президентських виборах 2019 року. Олена Василівна є засновницею ГО "Громадський актив Івано-Франківська".

"Пройшовши три виборчі кампанії разом із командою Володимира Олександровича, стала головою Івано-Франківського обласного осередку. В подальшому серед цілей обласної організації партії бачу впровадження програми Президента, розвиток партійного будівництва, роботу із місцевими жителями та їхніми зверненнями", – зазначає Олена Вінтоняк.

Членами ради Івано-Франківської обласної партійної організації стали Левконович Надія та Богачов Олександр.

Голова партії "Слуга Народу" Олександр Корнієнко підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

"Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не "спускатимемо" готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!" – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Івано-Франківської, відбулися конференції у ще восьми обласних партійних осередках партії "Слуга Народу". Були призначені керівники обласних організацій у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, що політична партія "Слуга Народу" 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!