Прикарпатський університет перерахував майже 1 млн грн на підтримку ЗСУ


Черговий внесок на підтримку ЗСУ днями зробив колектив Прикарпатського університету.

На потреби Збройних Сил України через Національний банк України перераховано допомогу в розмірі  середньоденного заробітку працівників закладу  за квітень 2022 року в сумі 991 894,58грн. Про це повідомили у пресслужбі університету. 

"Перерахунок середньоденного заробітку працівників Прикарпатського університету на підтримку Збройних Сил України є консолідованим внеском у перемогу нашої держави, тож долучитися до спільної допомоги  військовим мав можливість кожен охочий працівник ПНУ.

Ще раніше низка викладачів та працівників перерахували свою «ковідну» тисячу на потреби наших військових. Також варто зазначити, що викладачі, студенти та працівники Прикарпатського продовжують щодня займатися різними доброчинними справами та долучатися до волонтерських ініціатив на підтримку наших захисників та захисниць. Благодійні акції, майстер-класи, проєкти та різноманітні заходи відбуваються і в самому університеті. Ми усі віримо у наших захисників та захисниць! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!", - йдеться у повідомленні закладу.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!


Теги: