Прикарпатцям на замітку: Канада та США змінили правила ввезення домашніх тварин


Відповідно до офіційного повідомлення Канадського агентства з інспекції продовольства, з 6 липня канадською стороною заборонено ввезення домашніх тварин (собак та котів) до Канади з країни, а також призупинено дію раніше виданих та видачу нових дозволів на їх ввезення.

Дана заборона не поширюється на домашніх тварин, які ввозяться не з метою продажу, участі в шоу, виставці або наукових дослідженнях, розведення та супроводжуються власниками, які є резидентами Канади, а також на ввезення службових собак (у супроводі особи, якій вона призначена). Про це Бліц-Інфо повідомили у пресслужбі обласної Держпродспоживслужби.

Стосовно вимог США до форми супровідного документу на переміщення домашніх тварин, центром з контролю та профілактики хвороб США (CDC) українській стороні надано вимоги США для країн з високим ризиком щодо сказу, та перелік документів, якими мають супроводжуватись домашні тварини при ввезенні на територію вказаної країни.

Всі тварини повинні супроводжуватись діючим сертифікатом щодо вакцинації проти сказу.

Наголошуємо, що СDС не приймає сертифікати здоров’я чи міжнародні ветеринарні сертифікати замість сертифікату щодо вакцинації проти сказу. Дійсний сертифікат щодо вакцинації проти сказу повинен містити наступну інформацію, викладену англійською мовою (або супроводжуватись завіреним англійським перекладом):

Ім’я та адреса власника;

Порода, стать, дата народження (приблизний вік, якщо дата народження невідома), масть, мітки та інша ідентифікаційна інформація;

Дата вакцинації проти сказу та інформація про вакцину;

Дата закінчення дії вакцини;

Назва, номер ліцензії, адреса, підпис лікаря ветеринарної медицини, який проводив щеплення тварини.

Тваринам, які супроводжуються документами, що не відповідають вимогам CDC, буде відмовлено у в’їзді та повернуто до країни походження за рахунок імпортера.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!