Прикарпаття проситиме в Уряду ще 300 мільйонів на відновлення після паводку


Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів.

За ці кошти виплатили матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансували частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів.

«Наразі розпорядниками коштів відпрацьовано проєктно-кошторисну документацію на відновлення пошкоджених об’єктів. Проведено 207 експертиз проектів, 188 переговорних процедур закупівлі товарів і послуг в одного учасника, укладено 335 (73%) угод із підрядними організаціями на виконання робіт, - повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький. - Відновлювальні роботи розпочато на 313 об’єктах, що становить 68,2 %, а на 135 – завершені (29,4%)».

Для 128 об’єктів, відновлення яких проводить управління капітального будівництва в області, виділили 130 925,336 тис. грн., з них станом на сьогодні укладено 80 угод на загальну суму 100 008,430 тис. грн., на яких розпочато роботи; на семи об’єктах технаглядами перевіряються договірні ціни для укладання угод; проводиться експертиза розробленої проєктної документації по 21 об’єкту; завершується розробка проєктної документації по 15 об’єктах; повернуто на доопрацювання п’ять проєктів.

Окрім того, тривають роботи щодо будівництва доріг та мостів, які пошкодила червнева стихія. За словами директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова, підрядні організації працюють на всіх об’єктах.

Слід зазначити, що на відновлення доріг передбачено 168 мільйонів гривень, з яких 43 мільйони – на будівництво зруйнованих мостів. Касові видатки складають понад 33 мільйони.

«Хочу зазначити, що наразі ризику щодо невикористання коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихії, в області не спостерігається», - зазначив Віталій Федорів.

Керівник Прикарпаття резюмував, що незабаром в області працюватиме комісія Мінрегіону, яка вивчатиме хід виконання відновлювальних робіт, а також додаткову потребу фінансового ресурсу у розмірі 300 мільйонів гривень.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!