"Прикарпаття" здобуло першу весняну перемогу над "Кременем"


"Прикарпаття" не перемагало протягом шести матчів ще з листопада 2020 року. Івано-франківці виявилися на межі зони вильоту, тому підопічним Руслана Мостового необхідно було набирати залікові пункти.

Що стосується "Кременя", то ця команда так само давно не знала смаку перемог - протягом п'яти матчів, йдеться на сайті клубу.

І також з листопада 2020 року. Родзинка протистояння виглядала так - чия безвиграшна серія перерветься або команди розпишуть мирову?

Господарі за присутності своїх глядачів перший тайм виграли. Івано-франківці тиснути всю першу половину тайму і на 33-й хвилині скористалася фолом бразильського легіонера Антоніо Сантоса, який підчепив у своєму штрафному Семотюка. Пенальті впевнено реалізував Роман Барчук - 1:0. До перерви господарі притиснулися до своїх воріт, але зуміли залишити ворота «сухими».

Після перерви нічого особливо не змінилося, гра проходила в середньому темпі. Іноді гості частіше володіли ініціативою, але нічого не могли створити попереду. У підсумку, "Прикарпаття" здобуває дуже важливу перемогу над конкурентом. А ось Олексію Годіну зараз не позаздриш, адже команді кров з носу потрібні очки.

Man of the Match: Роман Барчук (Прикарпаття)
Вів за собою команду, був одним з найбільш активних на полі. Взяв на себе відповідальність пробити пенальті і приніс команді єдину перемогу навесні.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!