ПриватБанк вибрав британського радника для продажу Буковелю


Державний ПриватБанк призначив британську компанію Exito Partners ексклюзивним радником і організатором продажу об'єктів нерухомого майна, що належать банку.

Про це повідомила прес-служба ПриватБанку, пише Ліга фінанси.

Exito Partners займеться організацією продажу гірськолижного курорту Буковель, включаючи готель Radisson Blu Resort і частина гірськолижного комплексу, йдеться в повідомленні.

Серед інших об'єктів, які готуються до продажу, перераховані футбольний стадіон Дніпро і відноситься у до нього навчально-тренувальний комплекс, а також ТРЦ Приозерний в Дніпрі.

Exito Partners спеціалізується на продажу проблемних і заарештованих активів і безнадійних кредитів. Британська компанія є радником по кредитах і майну Фонду гарантування вкладів України. За останні 12 місяців Exito Partners була ексклюзивним радником з проданих активів на $ 1 млрд.

ПриватБанк намагався продати Буковель ще восени 2018 року. Тоді було оголошено конкурс з відбору компаній-консультантів для угоди.

У 2017 році заступник голови НБУ Катерина Рожкова говорила, що ПриватБанк повинен виставити на продаж непрофільні активи: гірськолижний курорт Буковель, будівлю телеканалу 1 + 1 в Києві і літаки авіакомпанії МАУ.

6 березня 2020 року Приватбанк почав підготовку до продажу гірськолижного курорту Буковель, який знаходиться на балансі банку після націоналізації. Банку належать дві третини комплексу, включаючи готелі "Зірка Буковеля" і Radisson Blu, 16 підйомників і земельні ділянки. Їх задекларована вартість становить 12,6 млрд грн.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!