Про успіхи енергетиків розкаже - "Книга подяк"


Відтепер на всіх споживачів та замовників ПАТ «Прикарпаттяобленерго» чекає «Книга подяк».

У всіх підрозділах ПАТ «Прикарпаттяобленерго», які контактують з клієнтами, запроваджено новинку – «Книгу подяк». Телефонні опитування виявили, що споживачі компанії часто хочуть залишити певні відгуки, пропозиції чи висловити подяку працівникам компанії, а не мають такої можливості. 

Основною метою запровадження Книги подяк в енергокомпанії є фіксація успішних дій персоналу ПАТ «Прикарпаттяобленерго» для подальшого їх впровадження в інших структурних підрозділах, для підвищення якості продукції (робіт та послуг), які надаються споживачу.

Книгу подяк у РЕМ можна взяти у секретаря філії. Для філій, де діє Центр обслуговування клієнтів (ЦОК) - у даному центрі чи у пунктах прийому громадян. А в центральному офісі – в пункті прийому громадян, що працює за адресою у м. Івано-Франківську,  вул Індустріальна, 34 та в Інформаційно-консультаційному центрі за адресою вул.Бельведерська, 27а оф.2.

Для компанії, яка дбає про потреби своїх клієнтів, важливі не лише висловлені подяки, а й кожна думка загалом - оцінки, враження про організацію чи працівника з приводу наданої послуги, а також поради, рекомендації щодо послуг, які надає підприємство.