Рада оборони вкотре проти роботи комунального транспорту під час тривог у Франківську


Рада оборони області не підтримала прохання міської влади Івано-Франківська дозволити роботу комунального транспорту під час тривог.

Про це заявив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків в ефірі обласного телеканалу Галичина. За його словами, 16 листопада відбулося засідання ради оборони, де розглянули прохання мерії про дозвіл на рух муніципального транспорту під час тривог.

"Ми звернулися, військово-цивільна адміністрація проти того, щоб під час тривог комунальний транспорт їздив. Хоча приватний транспорт їздить, а по комунальному є рішення. Ну, мені відповіли, що сьогодні дане питання не може бути вирішене військово-цивільною адміністрацією. Будемо ще стукати. На жаль, це не наше рішення, це питання безпеки - ради оборони області. Будемо звертатися. Мені дуже дивно, коли комунальний транспорт має зупинятися, і нас дуже жорстко контролюють, то приватний транспорт ніхто не контролює. Мені здається, що це дуже такий двоякий підхід. Це неправильно. На мою думку, люди могли хоча б доїжджати до кінцевої зупинки. І є багато скарг мешканців нашого міста", - каже Марцінків.

Нагадаємо, що 13 вересня 2022 рада оборони області ухвалила рішення про заборону руху громадського транспорту під час повітряних тривог в Івано-Франківську.